چگونه یک صندلی اداری خریداری کنیم

انتخاب یک صندلی اداری مناسب یک انتخاب شخصی است که تا حد زیادی به سلیقه، تمایلات، قد و مدت زمانی که میخواهید ازآن استفاده کنید بستگی دارد. انواع متنوع و باور نکردنی از صندلی های اداری وجود دارد بنابرین دانستن ویژگی هایی که باید به دنبال ان ها بگردید می تواند به شما در خرید بهترین صندلی برای دفتر خود کمک کند.

بیایید از اینجا شروع کنید. به اینکه از چه سبک و ظاهری خوشتان می اید فکر کنید. پس ازاستفاده از فیلتر های خود برای نزدیک شدن به انتخاب خود اندازه و ویزگی های صندلی افراد نگاهی بیاندازید.

ویژگی های صندلی اداری

  • یک مکانیزم شیب می تواند از شما در زمان حرکت روی صندلی و یا خم شدن مراقبت کند.
  • پشتیبانی کمری، داشتن تکیه گاه مناسب در قسمت میانه و بالای کمتر وضعیت بدن را در هنگام نشستن بهبود می بخشد.
  • لبه گرد و یا آبشاری در جلوی صندلی از ایجاد مانع در مقابل گردش خون در قسمت پشت زانو جلوگیری میکند.
  • چرخش و غلت خوردن دو ویزگی هستند که از چرخاندن بیش از حد ستون فقزات شما جلوگیری میکند. و ....
  • دسته صندلی می تواند به کم کردن فشار وارده بر کمر کمک کند و بهتر است این دسته ها در وضعیت های مختلف شما  قابل تنظیم باشد. برای راحتی بیشتر دسته ها باید پهن و دارای لایه های نرم باشد.
  • یکی از مهمترین ویژگی های یک صندلی اداری قابلیت تنظیم ارتفاع ان است. برای داشتن وضعیت مناسب در هنگام نشستن رانه ای شما باید زمین موازی باشندو کف پاها کاملا صاف بر زمین قرا بگیرند. ارتفاع صحیح صندلی به مچ های دست شما کمک می کند تا در هنگام تایپ در وضعیت مناسبی قرار بگیرند.

به محض اینکه صندلی خود را انتخاب کردید برای تنظیم ارتفاع مناسب آن نسبت به فرم بدنی خودتان زمان بگذارید. چند دقیقه زمان گذاشتن در این مورد تقش مهمی در حفظ رحاتی شما خواهد داشت.