پارتیشن های اداری، دو جداره و تک جداره

پارتیشن اداری عموما از مواردی است که در شرکت ها برای تفکیک سازی محیط استفاده می شود شرکت نوژن با بهترین کیفیت آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.

انواع پارتیشن های اداری

پارتیشن دفتر های مدرن در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه های متنوع ارائه میشوند و دارای سبک هایی امروزی هستند که در انواع مختلف جداسازی فضای محل کار به کار برده می شوند.
صفحه های جدا کننده معمولا برای جداسازی فصای کاری افراد از هم استفاده شده و یکی از ساده ترین ابزار های برای کاهش صداهای اطراف و ایجاد حواس پرتی برای کارکنان است.
جداکننده های رو میزی میتوانند ثابت و یا متحرک و یا قابل تنظیم ارتفاع باشند. صفحه های جدا کننده مستقل بدون نیاز به ساختار وابسته برای جدا سازی و تعیین نواحی مختلف در محیط کاری مناسب هستند. صفحه های جدا کننده قابل حمل چیزی شبیه به صفحه های مستقل هستند با این تفاوت که معمولا دارای چرخ برای سهولت در حرکت  می باشند. رایج ترین مولد اولیه در ساخت پارتیشن ها شیشه، لمینیت، پلاستیک و یا حتی پانل های وایت برد مغناطیسی هستند.

فواید به کار گیری پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن های اداری شیشه، روشنی محیط کار را تضمین کرده و فضایی خوب برای انجام فعالیت ها فراهم می آورد. ازمزایای دیگر استفاده از پارتیشن های شیشه ای این است که این شیشه ها ضد حریق بوده و امنیت شما را تضمین می نماید. بهره گیری از این پارتیشن ها با حفظ مصرف انرژی بسیار مفید و مقرون به صرفه است. این گونه جدا کننده ها بسیار کاربردی بوده و دارای شیوه نصبی ساده بوده و به ندرت نیاز به تغییرات ساختاری پیدا می کند. پارتیشن های شیشه ای به منطور افزایش امنیت حریم شخصی کارمندان و همینطور کاهش صداهای آزار دهنده  از شیشه های رنگی و یا کدر ساخته میشوند. این ابزار کارآمد توسط مدیران برای جدا سازی دپارتمان های یک مجموعه نیز به کار برده می شود. این کار برای شرکت های بزرگ و دارای مراجعه کننده  بسیار حایز اهمیت است. زیباسازی محیط کار و حس حضور در یک سازمان از جمله دیگر آثار استفاده از پارتیشن های شیشه ای است.پارتیشن های اداری همچنین برای ایجاد فضایی جهت نگهداری لوازم مورد نیاز یک شرکت می تواند گزینه مناسبی باشد. اصلی ترین علت کاربردی بود پارتیشن ها  سهولت در جا به جایی آن ها در یک محیط است.