بسمه تعالی
* معرفی
مبلمان و پارتیشن اداری نوژن فعالیت خود را از سال 1369 در عرصه طراحی و تولید مبلمان اداری آغاز و اکنون با بهره مندی از نیروهای متخصص ، ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا ، ذوق و هنر ایرانی عزم راسخ و صادقانه خود را معطوف تولید محصولات کیفی نموده و ارتقاء کیفیت محصولات ، خدمات پس از فروش مناسب موجب رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان گردیده است.تنوع و گستردگی محصولات ، قابلیت پوشش هر نوع سلیقه ای و ایجاد محیطی همگن با حفظ طبقه بندی شغلی از مزایای تولیدات مبلمان اداری نوژن می باشد.
نوژن با توجه به سابقه طولانی در تولید مبلمان اداری اقدام به توزیع گسترده محصولات خود در سراسر کشور توسط نمایندگان خود نموده است.
مبلمان اداری نوژن اکنون به عنوان یکی از اعضای فعال اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران فعالیت داشته و درتمام نمایشگاههای تخصصی حضوری چشمگیر داشته است.

گواهینامه ها و استانداردها به شرح ذیل می باشد:
1- گواهینامه ایزو 9001
2-نشان استاندارد ملی ایران
3- گواهینامه IMS
4- گواهینامه ایزو 14001
5-گواهینامه OHSAS18001


* خط و مشی کیفیت
مدیریت ارشد سازمان ، برقراری تیم کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO  9001-2008 را در راس اهداف خود قرار داده و با پیاده سازی سیستم و اجرای آن در جهت ارائه خدمات با کیفیت و رعایت اصل مشتری مداری ، خود را متعهد به رعایت و پیشبرد اهداف ذیل میداند:
1- ارتقاء سطح کیفیت محصولات مطابق با خواسته های مشتریان
2- گسترش مشتری مداری و تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان
3- حضور مستمر در جمع برترین برندهای مبلمان اداری کشور
4- ورود به بازارهای هدف صادراتی و توسعه آن
5- آموزش مستمر نیروی انسانی در کلیه سطوح به منظور ترویج فرهنگ کیفیت و ارتقاء سطح تخصص و مهارت آن
6- بسط و توسعه خطوط تولید همگام با تکنولوژی روز دنیا و استفاده از روش های مناسب برای انجام عملیات ساخت محصولات.
7-تحویل به موقع در اسرع وقت و انجام خدمات
مدیریت ارشد سازمان از کلیه همکاران عزیز انتظار دارد ضمن همکاری با نماینده خود ، با تشریک مساعی صمیمانه در راستای اجرای اهداف تیم مدیریت گام بردارند.


* مشخصات فنی
(میزها ، کتابخانه ها و فایل ها )
- کلیه محصولات با توجه به گستردگی طرح (مندرج در کاتالوگ) به صورت مدولار می باشند.
- کلیه محصولات به صورت بسته بندی ارسال و قابلیت مونتاژ و دمونتاژ را دارا می باشد.
- کلیه محصولات با توجه به مدلMDF یا نئوپان با ضخامتهای متفاوت با روکش ملامینه و های گلاس و روکش PVC تهیه می گردد.
- لبه کلیه صفحات از نوع نوار PVC 2 میلی متری درجه یک با چسبندگی بالا می باشد.
- کلیه کمدها و کتابخانه ها از جنسMDF یا نئوپان 16 میلیمتری با روکش ملامینه مجهز به یراق آلات مناسب (الیت فیکس، رافیکس ) و درجه یک و دارای قفل می باشد.
-  شیشه کلیه کتابخانه از نوع Tempered glass می باشد.
-  کلیه فایلها از جنسMDF یا نئوپان 16 میلیمتری با روکش ملامینه مجهز به قفل مرکزی و ریلهای سه تکه ساچمه ای و کف کشو به صورت شیاری می باشند.


* پارتیشن های دو جداره و تک جداره
- کلیه پارتیشن ها در طرح ها و مدل های گوناگون (مندرج در کاتالوگ ها ) با ضخامت 12 سانتی متری دو جداره ویا ضخامت 8 سانتی متری تک جداره و در ابعاد گوناگون با توجه به نیاز مشتری تولید می گردد.
- استراکچر اصلی پارتیشن ها از MDF یا نئوپان 25 و 16 میلی متری و پانل های آن از ترکیب شیشه و MDF یا نئوپان با توجه نیاز مشتری تولید می گردد.
- کلیه پارتیشن ها قابلیت نصب پرده کرکره را دارا می باشد.
- شیشه استفاده شده در پارتیشن ها از نوع شیشه 5 میلی متری Temperd glass با قابلیت سند بلاست استاندارد یا ایجاد طرح و لوگوی سازمانی بر روی شیشه می باشند.
درب پارتیشن ها :
-  تمام شیشه با چارچوب MDF
- تمام MDF با MDF 16mm دوبل (32میلی متری) با چارچوب MDF
درب ها مجهز به یراق آلات مناسب ، درجه یک و دارای طرح حکاکی شده استاندارد و یا به درخواست مشتری لوگوی شرکت مورد نظر می باشد.
 از مزایای پارتیشن های نوژن میتوان به سهولت و سرعت در نصب پارتیشن ها در محل با توجه به آماده سازی تقریباً کامل آن در کارخانه اشاره نمود.
- کلیه پارتیشن های دو جداره دارای داکت عبور سیم از پائین می باشند.
- کلیه پارتیشن ها با توجه به درخواست مشتری ، می تواند با پایه قابل تنظیم و بدون پایه تولید و ارائه گردد.
- کلیه محصولات نوژن با توجه به ضوابط تعیین شده دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.


* منابع انسانی
مبلمان اداری نوژن هم اکنون دارای واحدهای مختلف طراحی ، فروش ، بازرگانی ، تولید ، کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه می باشد که توسط کارشناسان مجرب و تحصیلکرده مدیریت  می گردد.

*ماشین آلات و تولید
واحد های تولیدی نوژن هم اکنون در مساحتی در حدود 8000 متر مربع با سالن های مجزا برای تولید محصولات گوناگون با ماشین آلات مدرن ، طراحی صحیح سیستم های تولید و حدود 90پرسنل کارآموخته مشغول به فعالیت می باشد.
یکی از مهمترین مزیت های رقابتی مبلمان اداری نوژن اهداف و نگرش های مبتنی بر مدیریت زمان در تولید و تحویل محصولات می باشد.
استراتژی مبتنی بر زمان چهار هدف اولیه دارد:
1-  ایجاد پتانسیل لازم  برای پاسخ صحیح به تقاضای مشتریان
2-  بسط و توسعه خطوط تولید با انعطاف کم هزینه
3-  افزایش نوآوری
4-  تولید محصولات به صورت استاندارد با کدهای تعیین شده در جهت بالا بردن سرعت در تولید و در نتیجه کاهش قیمت تمام شده


*ماشین آلات 
کلیه ماشین آلات در خطوط تولید شامل انواع CNC ها ، لبه چسبانها ، دستگاههای برش و کات ، ماشین آلات سوراخ زن ، که تماماً از برند شرکت Scm group ایتالیا می باشد و در دوره های زمانی تعیین شده توسط کارشناسان آن شرکت مورد بازبینی در جهت حفظ کیفیت محصولات قرار می گیرند.

*سازمان فروش

سازمان فروش شامل  چند واحد مجزا جهت پاسخگویی به مشتریان تهران و شهرستانها بوده ، که دارای امکانات نرم افزاری مناسب جهت پاسخگویی مناسب و سریع ، پیگیری سفارشات تا تحویل به موقع و با کیفیت  و خدمات پس از فروش می باشد.

*واحد نصب و خدمات

*واحد طراحی و نقشه برداری
مبلمان اداری نوژن با توجه به گستردگی توزیع محصولات خود در غالب پروژه ها یا فروش نمایندگان در سراسر کشور پروژه های مختلفی را اجرا نموده است .